Yenilik...Patch 24 Bölüm 2

Aşağa gitmek

Yenilik...Patch 24 Bölüm 2

Mesaj tarafından yusufco Bir Salı Kas. 30, 2010 6:32 pm

Patch 24'ün ikinci bölümüyle karşınızdayız. Yamayı ikiye böldük, çünkü tek seferde uygulayamayacağımız kadar çok yenilik var. İlk bölümde yeni harita Office, yeni kostümler ve yeni kapsüller yer almıştı. Şimdi ise yeni silahlar, yeni Buff Coin Sistemi ve iki etkinlik sunuyoruz. Okumaya devam…


Yeni Silahlar

Öncelikle, sizlere tanıtmak için sabırsızlandığımız yeni silahlarımız var: Homing Rifle, Airgun ve de Spy Dagger. Her biri de özel karakteristiklere sahip; örneğin Homing Rifle, rakibinizi otomatik olarak hedef alıyor, bu, özellikle yeni başlayanların iyi bir vuruş yapabilmelerini sağlayacak. Air gun ise taşınabilir bir silah, aynı zamanda hasar yaratıyor ve herhangi bir orta-menzilli hedefte patlayabiliyor. Spy Dagger, yetenekli oyuncular, ölümcül ve yakın çarpışmalar için ideal. Rakiplerinize saldırın ve kritik hasar yaratın, ama seri olun!

Üç yeni silahın ilk başta 7 günlüğüne elde edilebileceğini lütfen aklınızda bulundurun, mağazaya daha son
ra eklenecekler.


Yeni Buff Coin Sistemi


Karşılaşmalar için majör bir gelişme, işte yukarıda da görebileceğiniz yeni Buff Coin Sistemi. Bir karşılaşma sırasında öldüğünüz her seferde görüntülenecek. Birkaç coin karşılığında sizlere çeşitli imkanlar sağlayacak: Lucky Shot'larla maksimum EXP ve PEN oranınızı arttırabilir, sınırlı bir süre için HP ve SP'inizi arttırabilir veya intikamınızı hafifletmeye çalışan rakibe karşı bir locked crosshair satın alabilirsiniz. Mutlaka deneyin, çok eğlenceli!

Etkinlikler

Coin'lerle gerçekleştirilen satın alımlar, sıradaki etkinliğin de bir parçası sayılır: Bugün, yani 30 Kasım Salı gününden 15 Aralık Çarşamba'ya kadar yeni Buff Coin Sistemi, tüm oyunculara her gün 100 Coin ile tanıtılacak. Bu da demek oluyor ki, her gün ne sıklıkla 100 coin'e kadar harcama yaptığınızın önemi yok, bir sonraki gün 100 yeni coin yine mevcut! Kendini dengeleyen bir banka hesabı gibi adeta. Sizlere her şeyi deneme şansı tanımak istiyoruz, o halde Buff Coin Sistemi'ni deneme şansınızı hemen kullanın....

İkinci etkinlik de yine 30 Kasım ile 15 Aralık arasında gerçekleşiyor ve yeni silahlardan Homing Rifle, Airgun ve Spy Dagger'ı kapsıyor: Bu silahlara karşı önyargınız varsa bundan kurtulmak için her bir silahı, 7 günlüğüne bizzat deneme şansına sahip olacaksınız, sonrasında bu alanda bilirkişi olacağınıza şüphe yok…

Ayrıca, Patch 24'ün ilk bölümüne dahil olan etkinlikler de halen devam ediyor:

1 - Açtığınız G's Capsule'lerden ForcePack eşyaları çıkması şansını üçe katlayan Black Friday Chance x3 etkinliği – nadir ForcePack eşyalarından bir tane kapabilmek için bulunmaz bir fırsat!

2 - Bir de First Time AP (ilk kez AP harcayacak olanlara özel) olayı için yeni G’s Shark Machine Gun Capsule etkinliği var: İlk kez bir şey satın almaya karar veren tüm kullanıcılar 20 ücretsiz G’s Shark Machine Gun Capsule ile ödüllendirilecekler! Yirmi diyoruz!

3 - S4 Christmas Pet'lerini hatırlıyor musunuz? Little Rudolph, şeker olan, Ddolph, kabadayı olan, Kid Rudolph ve DJ Santa? Hepsi de bu yılki Noel promosyonunda yer alıyorlar:

Noel alışveriş turunuzda 20k harcayarak 30 günlük Ddolph ile ödüllendirileceksiniz ve 40k harcadığınızda ise kendisi kalıcı olarak sizin olacak.

4 - Little Rudolph da sizin olabilir. Eğer etkinlik sürecinde, yani 25 Kasım - 8 Aralık arasında 10.000 EXP kazanırsanız, Little Rudolph 30 günlüğüne sizin olacak. 30.000 EXP kazanmayı başarırsanız bu evcil hayvan sonsuza dek sizindir!

5 - DJ Santa, Kid Rudolph ve Little Rudolph da Coupon Shop'ta mevcut! Her biri 100 Coupon'a, SP+6 stat'leriyle sonuna dek sizin olabilirler.Pozitif bir geri dönüş aldığından, ultra nadir Officer ve Tamer Capsule'leri de 15 Aralık'a kadar oyunda olacak - bu şan
iyi kullanın!

İyi eğlenceler,
ALAPLAYA Ekibi

Alın[tı]dıravatar
yusufco
Greedy Mouse

Mesaj Sayısı : 15
Cheese : 9168
Teşekkürler : 0
Kayıt tarihi : 16/09/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz